Producenci
Dezynsekcja

 

Znalezienie w naszym otoczeniu różnego rodzaju insektów jest zawsze bardzo nieprzyjemną sprawą zwłaszcza, iż wiele owadów przenosi sporo niebezpiecznych chorób, zanieczyszcza żywność albo, po prostu,  nas "gryzie". Niezależnie czy to karaluchy, pluskwy, osy czy różnego rodzaju szkodniki magazynowe nasza firma oferuje Państwu profesjonalne zabiegi dezynsekcyjne.

Współpracujemy z administracjami, osobami prywatnymi, obiektami użyteczności publicznej takimi jak szkoły, przedszkola, więzienia, szpitale, zakładami produkcyjnymi, najróżniejszymi obiektami gastronomicznymi, hodowcami ptaków, rolnikami oraz wieloma innymi przedsiębiorcami oraz instytucjami potrzebującymi profesjonalnych zabiegów dezynsekcji.

Dezynsekcję wykonujemy zintegrowanymi metodami stosując sposoby chemiczne (np: oprysk, żelowanie), fizyczne (np: użycie pary o bardzo wysokiej temperaturze), biotechnologiczne (np: atraktanty, repelenty) oraz mechaniczne (np: pułapki, lepy, lampy owadobójcze). Zwalczamy insekty:

  • wewnątrz budynków takie jak: karaluchy, prusaki, rybiki cukrowe, wszy, pchły, mole spożywcze oraz odzieżowe i inne,
  • w parkach, ogrodach, gospodarstwach: likwidujemy gniazda os i szerszeni, tępimy mrówki, komary, pająki czy muchy,
  • specjalizujemy się w odpluskwianiu oraz w zwalczaniu obrzeżka gołębnia.

Metodę zwalczania owadów opracowujemy indywidualnie dla każdego zlecenia, tak dobierając preparaty aby działały skutecznie ale i adekwatnie do miejsca przeprowadzanej dezynsekcji. Pracujemy szybko, profesjonalnie i dyskretnie, używając tylko i wyłącznie środków atestowanych, dopuszczonych do użycia. W zakładach z nami współpracującymi prowadzimy stały monitoring, aby nie dopuścić do infestacji, pokazujemy Państwu jak zabezpieczyć obiekt przed wnikaniem do jego wnętrza insektów, prowadzimy rzetelną dokumentację z monitoringu oraz z przeprowadzonych zabiegów. Pracujemy 24 godziny na dobę, dlatego jesteśmy w stanie dostosować się do Państwa oczekiwań oraz specyfiki pracy różnego rodzaju zakładów oraz placówek.

Posiadamy uprawnienia do stosowania środków ochrony roślin metodą fumiagacji (nr zaświadczenia 13/P/2014), oraz nieustannie się szkolimy aby sprostać Państwa oczekiwaniom i świadczyć usługi na jak najwyższym poziomie.

Zapraszamy Państwa również do naszego sklepu stacjonarnego na osiedlu Orła Białego 107/108. Przygotowaliśmy dla Państwa szeroką gamę produktów do indywidualnego użytku. Posiadamy preparaty najnowszej generacji do samodzielnego stosowania w mieszkaniach, piwnicach, na działkach czy w ogrodach. Znajdziecie u nas Państwo preparaty do przygotowywania mieszanin, spraye, różnego rodzaju pułapki, lampy owadobójcze, lepy i wiele innych środków, które pomogą Państwu w uporaniu się z nieproszonymi gośćmi w waszym otoczeniu. Posiadamy również repelenty oraz naturalne produkty z serii BIO.

Jeżeli nie jesteście Państwo pewni z jakim owadem macie do czynienia pomożemy w identyfikacji szkodnika. Możecie przynieść go Państwo do naszego sklepu, a my go rozpoznamy i doradzimy jak z nim walczyć.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl