Producenci
Dezynfekcja

 

Od wielu już lat zajmujemy się dezynfekcją oraz dezodoryzacją.

Dezynfekcja to zabieg odkażania, a więc usuwania za pomocą zróżnicowanych metod wszelkich drobnoustrojów oraz w miarę możliwości ich form przetrwalnikowych. Wykonujemy ją za pomocą metod chemicznych oraz termicznych.

  Wykonujemy również dezynfekcję i ozonowanie pomieszczeń pod kątem koronawirusa SARS-CoV-2

Współpracujemy z firmami z przemysłu spożywczego, medycznego czy weterynaryjnego. Obsługujemy firmy transportowe, klientów prywatnych, zakłady użyteczności publicznej. Wykonujemy dezynfekcję po zmarłych, w środkach transportu, w pomieszczeniach (takich jak piwnice, klatki schodowe, kuchnie, stołówki i inne), dezynfekcję materacy, odzieży oraz różnorodnego wyposażenia.

Dodatkowo oferujemy Państwu zabiegi dezodoryzacji czyli usuwania nieprzyjemnych zapachów. Jeżeli borykają się Państwo z takimi problemami jak nieprzyjemny zapach dymu, nikotyny, moczu, kału, wymiocin, spalenizny (np: po pożarze), fetor po zalaniu, po padłych zwierzętach, czy wreszcie usuwanie zapachu po zmarłym - prosimy o kontakt.

Wykonujemy zabiegi najwyższej klasy preparatami zgodnie z europejskimi standardami.

Dla Państwa wygody oraz do domowego użytku oferujemy Państwu szereg preparatów do dezynfekcji oraz dezodoryzacji w naszym sklepie. Zapraszamy do zapoznania się z ofertą.

Zaloguj się
Nie pamiętasz hasła? Zarejestruj się
do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy od home.pl